Wyprawka dla dziecka i mamy z apteki.

Kiedy dowiedziałam się, że zostanę mamą niemal od razu chciałam wszystko kupić. Wicie przysłowiowego gniazdka bardzo szybko mi się włączyło. Po ostudzeniu emocji i obejrzeniu kilkunastu filmików dotyczących wyprawki dla dziecka postanowiłam, że moja lista będzie składać się z praktycznych produktów.

W pierwszej kolejności zapytałam doświadczone mamy o podanie kilku produktów z apteki, które są niezbędne w przygotowaniu wyprawki. Następnie skupiłam się na swoich potrzebach i sporządziłam listę zakupową, którą chciałam się z Wami podzielić. Dodam, że jest to moja pierwsza ciąża dlatego też nie jestem ekspertem w tej dziedzinie. Dlatego bardzo chętnie poczytam w komentarzach o Waszej wyprawce z apteki dla mamy i dziecka. Być może jeszcze uzupełnię listę.

Sporządziłam trzy listy. Pierwsza lista to wyprawka dla dziecka, w której moim zdaniem znajdują się najpotrzebniejsze rzeczy w pierwszych dniach, tygodniach dziecka. Druga lista przeznaczona jest dla mamy. Tu również umieściłam spis najpotrzebniejszych produktów, które przydadzą się w szpitalu, a później podczas połogu. Trzecia lista to lista dodatkowa, taka uzupełniająca. Są tu rzeczy, które można kupić w późniejszym czasie.

1 724x1024 - Wyprawka dla dziecka i mamy z apteki