PYSZNIE I ZDROWO

PLAKATY NA ŚCIANĘ

PLAKATY NA ŚCIANĘ

Nie ma szybszego sposobu na dodanie wnętrzu charakteru niż powieszenie ciekawego plakatu. To bardzo sprytny i tani pomysł na zmiany. Dlatego moim zdaniem warto wyjść na przeciw i dokonać delikatnych zmian w swoim otoczeniu. Plakaty to również wyjątkowy pomysł na prezent, możesz zaskoczyć bliską osobę i spersonalizować dla niej okazjonalny plakat pasujący do niej lub do jej wnętrza. A jeśli plakat oprawisz w ramkę uzyskasz elegancki efekt.

Koniecznie napisz, czy lubisz takie dodatki, a jeśli tak to jaka jest Twoja ulubiona tematyka.

A teraz zapraszam Cię do mojego salonu, który postanowiłam delikatnie odświeżyć. Przy wyborze plakatów kierowałam się przede wszystkim minimalistycznym wyglądem i bardzo realnym odzwierciedleniem ikon.

poziom 5ea161b7cd0e2 - PLAKATY NA ŚCIANĘ

Moje mieszkanie urządzone jest w stylu minimalistycznym. Znajduje się w nim dużo zieleni, książek podróżniczych i oczywiście książek kulinarnych. Uwielbiam naturę, dlatego postanowiłam, że tematem przewodnim moich plakatów będą zwierzęta i podróże. Plakaty na ścianę do mojego salonu zamówiłam z https://www.empikfoto.pl/ Wybrałam przepiękny plakat przedstawiający żyrafę oraz mapę świata w czarnej ramce. Całość prezentuje się elegancko, jestem bardzo zadowolona z końcowego efektu.

plakaty do salonu 768x1024 - PLAKATY NA ŚCIANĘ

Plakat do salonu 768x1024 - PLAKATY NA ŚCIANĘ