Uroczy Miś zwany Paddington to postać, która rozczula, bawi i wzrusza. Paddington jest przeuroczym Misiem, któremu dobre maniery nie są obce. To właśnie dzięki nim staje się on ulubionym bohaterem najmłodszych czytelników.

Miś jest wielbicielem marmolady do tego stopnia, że mogłyby ją jeść na każdy posiłek. Ten przesłodki Niedźwiadek skradł moje serce od pierwszych stron książki, przy której nie tylko dzieci świetnie się bawią. Pod swoje skrzydła Misia przyjęła rodzina Państwa Brownów, która pokochała go i ugościła jak członka rodziny. Miś Paddington to postać wielobarwna uczy jakie wartości w życiu są najważniejsze i, że porażki zdążają się nawet najlepszym.

Książka napisana jest zabawnym prostym językiem. Dla wszystkich, którzy znają i chcą poznać przygody Paddingtona, a szczególnie dla dzieci w wieku 4+

Książka wydana jest w grubej oprawie, a czcionka na tyle duża, że może ją przeczytać czytelnik zaczynający przygodę z nauką czytania. Ilustracje są szkicowane ołówkiem dzięki czemu książka pozostaje klasykiem.

Gorąco polecam najnowsze wydanie książki o Misiu, który na zawsze pozostanie w sercu czytelnika.

Mis zwany Paddington 768x1024 - Miś zwany Paddington- recenzja książki