Zamień chemię na jedzenie- Proste przepisy na jedzenie bez chemii

Julita Bator autorka książki Zamień chemię na jedzenie.Jej pierwsza książka osiągnęła niesamowity wynik w sprzedaży ponad 150 tysięcy sprzedanych egzemplarzy, co niezmiernie mnie cieszy ponieważ coraz większe grono ludzi świadomie podchodzi do jedzenia i nie chodzi tylko o czytanie etykiet, ale również o planowanie i nie marnowanie jedzenia. Julita jest mama trójki dzieci która zdecydowała się zrezygnować z kupowania przetworzonej żywności z dodatkiem różnych dziwnych składników. Pieczenie chleba, domowych drożdżówek, to dla niej codzienność, a przepisy na banalne zdrowe dania znajdziesz w jej najnowszej książce, którą serdecznie polecam.

Książka Zamień chemię na jedzenie to zbiór bardzo prostych przepisów dla każdego kto chce zmienić swoje nawyki żywieniowe bez wydawania fortuny ponieważ autorka proponuje proste łatwo dostępne składniki. W książce znajdziesz receptury na własne domowe pieczywo, pyszne śniadania, które możesz zabrać do szkoły i pracy, nietypowe potrawy na przyjęcia dla dzieci, smaczne desery oraz dania świąteczne.

ZAMIEŃ CHEMIĘ NA JEDZENIE NOWE PRZEPISY RECENZJA KSIĄŻKI 2 768x1024 - ZAMIEŃ CHEMIĘ NA JEDZENIE NOWE PRZEPISY-RECENZJA KSIĄŻKI

 

Książka jest dostępna tutaj

Tytuł: “Zamień chemię na jedzenie” Nowe przepis

Autor: Julita Bator

Oprawa: Twarda

Ilość stron: 270

Wydawnictwo: Znak

 

unnamed - ZAMIEŃ CHEMIĘ NA JEDZENIE NOWE PRZEPISY-RECENZJA KSIĄŻKI