P1050707 - RECENZJA KSIĄŻKI ROBYN LAWLEY GOTUJE

” Tę książkę traktuję jako przygodę,podobnie jak prowadzenie własnego bloga. Znajdziecie w niej przepisy na potrawy, które są dla mnie ważne.”

Witajcie!
W moje ręce trafiła książka “Robyn Lawley gotuje”
Robyn Lawley, to piękna modelka plus size mieszkająca w Nowym Yorku.  Gotowaniem pasjonuje się od dziecka, przygotowywała dania dla całej rodziny, zbierała przepis, a  mentorką była jej mama. Marzeniem Robyn, było zostać szefem kuchni i otworzyć własną restaurację.

Książka podzielona jest na trzy rozdziały: Tęsknota za Australią, J’ adare France, Amerykańska podróż.  Znajdziemy w niej  przepisy  między innymi na: żeberka wieprzowe, sałatkę z arbuza i rukoli, babeczki maślane z kurczakiem, tarte  jabłkową , wiśniowe crumble- na które mam największą ochotę.
Sposób przygotowania potraw, jest dokładnie opisany, a do przepisów dołączone są zdjęcia, które autorka sama wykonywała w swojej małej kuchni. W książce zajdziemy również miejsce na nasze notatki, czy uwagi. Ten poradnik, jest dedykowany wszystkim, tym którzy lubią zdrowo i dobrze zjeść. W kolejnym poście przedstawię wam przepis na jedno z dań z tej książki.
Książkę możecie nabyć TUTAJ.

 

P1050709 - RECENZJA KSIĄŻKI ROBYN LAWLEY GOTUJE

 

P1050721 - RECENZJA KSIĄŻKI ROBYN LAWLEY GOTUJE
P1050717 - RECENZJA KSIĄŻKI ROBYN LAWLEY GOTUJE
P1050718 - RECENZJA KSIĄŻKI ROBYN LAWLEY GOTUJE
P1050719 - RECENZJA KSIĄŻKI ROBYN LAWLEY GOTUJE

Tytuł: Robyn Lawley gotuje
Autor: Robyn Lawley
Wydawnictwo: Kobiece
Rok wydania: 2016
Oprawa: Miękka
Ilość stron: 200