P1050880 - KIEŁKI W DOMOWYM OGRODZIE - RECENZJA KSIĄŻKI
” Potrzeba tylko 40 cm kwadratowych, aby we własnym domu można było uprawiać niezliczone rodzaje kiełków.”

 

 

P1050890 - KIEŁKI W DOMOWYM OGRODZIE - RECENZJA KSIĄŻKI

Od niedawna mój  balkon zmienił się w małą hodowlę warzyw. Cudownie, jest coś zasadzić, a później obserwować jak rośnie na naszych oczach. Wcale nie musicie mieć wielkiego ogrodu, aby móc cieszyć się smakiem pysznej bazylii, czy świeżego oregano  wystarczy kawałek nasłonecznionego parapetu.

W mojej domowej biblioteczce pojawiła się nowa pozycja wydawnictwa Esteri ” Kiełki w domowym ogrodzie” Grazi Cacciola, ponieważ planuję powiększyć moją hodowlę sięgnęłam po ten poradnik. W książce szczegółowo opisane jest, jak zacząć uprawiać kiełki, o ich historii, wartościach mineralnych. Dowiedziałam się również, jakie błędy są najczęściej popełniane, przy hodowli oraz w jakie naczynia warto się zaopatrzyć, aby móc cieszyć się domową uprawą.
W ostatnim rozdziale można zainspirować się, kilkoma przepisami, w których wykorzystane są kiełki, najbardziej zainteresował mnie przepis na pasztet z kiełków ciecierzycy. Zachęcam Was, do uprawiania własnych warzyw, kiełków, bo nie ma nic bardziej satysfakcjonującego, niż przygotowanie czegoś od samego początku.  Jeżeli jesteście zainteresowani książką, to możecie nabyć ją TUTAJ
P1050892 - KIEŁKI W DOMOWYM OGRODZIE - RECENZJA KSIĄŻKI

 

P1050893 - KIEŁKI W DOMOWYM OGRODZIE - RECENZJA KSIĄŻKI

 

P1050894 - KIEŁKI W DOMOWYM OGRODZIE - RECENZJA KSIĄŻKI
P1050881 - KIEŁKI W DOMOWYM OGRODZIE - RECENZJA KSIĄŻKI
Autor: Grazia Cacciola
Wydawnictwo: Esteri
Rok wydania: 2016
Oprawa: Miękka
Ilość stron 170