P1050918 - DIETA Z SUKCESEM SIMPLE GLYX- RECENZJA KSIĄŻKI

” Simple Glyx : droga do przyjemnego i zdrowego życia- do przebudzenia, dobrego samopoczucia i do chudnięcia. Niejako przy okazji. Bez konieczności rezygnacji z czegokolwiek”

P1050916 - DIETA Z SUKCESEM SIMPLE GLYX- RECENZJA KSIĄŻKI

Niezwykle inspirująca książka Marion Grillparzer “Dieta z sukcesem simple glyx” wydawnictwa Esteri
Marion Grillparzer jest z wykształcenia dziennikarką mieszkającą w Monachium.
W swojej książce opisuje jak zaprzyjaźnić się z dietą o niskim indeksie glikemicznym, nie rezygnując z ulubionych przysmaków. Zapewnia czytelników, że nie trzeba rezygnować z ulubionych dań po prostu  należy odpowiednio łączyć ze sobą składniki.
Dzięki, tej diecie, nie tylko można zrzucić zbędne kilogramy, ale stosując się do jej wskazówek, ćwiczeń można uzyskać harmonię w życiu.
W książce znajdziemy również przepisy na proste śniadania, obiady, czy nawet koktajle,  ja przygotowałam chrupiące chipsy z kapusty i muszę przyznać, że są wyśmienite.
Autorka proponuje również zestaw ćwiczeń Yogix, dzięki którym zwiększymy naszą energię, wyciszymy umysł i nabierzemy chęci, do zmiany na lepsze. Na samym końcu książki podana jest skrócona tabela wartości IG, można szybko zajrzeć, który z produktów zawiera najwięcej węglowodanów. Książka zrobiła na mnie bardzo pozytywne wrażenie, jeśli macie ochotę na zmianę w życiu, koniecznie przeczytajcie ten poradnik. Można zakupić go TUTAJ

 

P1050922 - DIETA Z SUKCESEM SIMPLE GLYX- RECENZJA KSIĄŻKI
P1050920 - DIETA Z SUKCESEM SIMPLE GLYX- RECENZJA KSIĄŻKI
P1050919 - DIETA Z SUKCESEM SIMPLE GLYX- RECENZJA KSIĄŻKI

Tytuł: “Dieta z sukcesem simple glyx”
Autor: Marion Grillparzer
Wydawnictwo: Esteri
Rok wydania: 2016
Oprawa: Miękka
Ilość stron 158