Oczekiwanie na nowego członka rodziny to bardzo wyjątkowy czas. Towarzyszą nam wtedy różne emocje, a w głowie pojawia się wiele pytań.

Z niecierpliwością czekamy na wizytę u lekarza, by usłyszeć pierwszy raz bicie małego serduszka. A później oczekujemy pierwszych ruchów, które zapamiętamy już na zawsze. Przez to dziewięć miesięcy dotychczasowe życie nabiera zupełnie innych barw. A my z każdym dniem zastanawiamy się jakie zmiany zachodzą w naszym organizmie.

Każdy nowy symptom to jedna wielka niewiadoma, a ciekawość jak wygląda nasz maluszek każdego dnia jest coraz większa.

W tym szczególnym czasie warto sięgnąć po książki, które pomogą nam zrozumieć jakie zmiany zachodzą w naszym organizmie. Oraz jak przygotować członków rodziny do pojawienia się na świecie małego człowieka.

O czym jest książka 9 miesięcy. Od zarodka do noworodka?

W książce znajdziecie wiele ciekawostek i odpowiedzi na nurtujące pytania. Dowiecie się jak wygląda dziecko w poszczególnych tygodniach ciąży i jakie zmiany zachodzą w organizmie mamy.

Książka dedykowana jest dla całej rodziny. To idealna pora, by spędzić razem czas. Zastanowić się jak pomóc mamie w tym wyjątkowym momencie. To również doskonała pozycja jeśli w Waszej rodzinie jest starsze rodzeństwo. Ponieważ książka wspaniale obrazuje jak powstaje życie dzięki czemu łatwo można wytłumaczyć dziecku jak powstaje cud narodzin.

Książka 9 miesięcy to piękna pozycja dzięki, której ten czas może być jeszcze bardziej wyjątkowy.

My właśnie oczekujemy na naszą pierwszą Listopadową dziewczynkę. Ten poradnik zostanie z nami na zawsze. Jako pamiątka i mam nadzieję pomoc w przyszłości, by przygotować straszą córeczkę na rodzeństwo.

Tytuł: 9 miesięcy. Od zarodka do noworodka! Przewodnik po ciąży dla całej rodziny.

Autor:  Courtney Adamo, Esther van de Paal

Oprawa: Twarda

Wydawnictwo: Babaryba